Gorabet Hesabı Dondurma ya da Engelleme

gorabet Hesabı Dondurma ya da Engelleme
Gorabet Hesabı Dondurma ya da Engelleme Başkaları sizin kumar oynamanızı eleştirdi mi? Kumara yatırdığınız parayı yada harcadığınız zamanı

Gorabet Hesabı Dondurma ya da Engelleme

Gorabet Hesabı Dondurma ya da Engelleme Başkaları sizin kumar oynamanızı eleştirdi mi? Kumara yatırdığınız parayı yada harcadığınız zamanı saklamak için hiç yalan ifade ettiniz mi? Tartışmalar, başarısızlıklar yada hayal kırıklıkları kumar oynama için istek etmenize mi neden oldu? Uzun süredir yalnız kumar oynadınız mı? Kumar oynamak için işten yada okuldan uzak kalıyor musunuz Sıkıcı ya da mutsuz bir hayattan kurtulmak amacı ile kumar oynuyor musunuz? ‘Kumar parasını’ diğer bir şeye harcamakta rahatsızlık duyuyor musunuz?

Aile, arkadaş ya da eğlence menfaatlerini kumar için kayıp ettiniz mi? Kaybettikten sonra kaybınızı geri kazanmak için tekrar oynamalıyım ve kazanmalıyım gibi bir his hissediyor musunuz? Kumar oynarken paranız biterse kendinizi kötü, üzüntülü hissedip tekrar mümkün olduğunca çabuk kumar oynamak istiyor musunuz? Tüm paranız bitene kadar kumar oynar mısınız? Hayatınızda hiç kumar oynayabilmek için paraya ihtiyacınız olduğunuzda birinden borç aldınız mı, yalan söylediniz mi yada çaldınız mı? Kumar oynadığınız için hiç çok kötü, depresif hatta intiharı bile düşündüğünüz oldu mu?

Yukarıdaki sorulara verilecek yanıtlar, bireylerin kumar problemleri olup olmadığını anlayabilmeleri ve problem olması halinde yardım almaları için yönlendirici niteliktedir.

Gorabet Yardım Alma

Kumar hakkında problemi olanlara yardım ve destek amacıyla kurulan birçok organizasyon bulunmaktadır. Eğer bunun gibi bir durumda olduğunuzu hissediyorsanız yardım almak için bu yardım organizasyonları ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Aşağıdaki internet siteleri yardım ve yol göstericidirler. Verilen her bağlantı, yardım hattı numaraları ve eposta adresleri ile güvenilir bir biçimde organizasyonlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Gorabet Filtre Sistemi

Eğer bilgisayarınızı bahis yapma yasal sınırı altında olan aile üyesi ya da arkadaşlarınız ile ortak kullanıyorsanız, çocukların ve 18 yaş altı kullanıcıların internet erişimini önlemek amaçlı filtreleme programı kullanmanızı öneririz.

Ebeveyn ya da hamilerin bilgisayarlarının internet erişimini izlemek ya da sınırlandırmak amacıyla kullanabilecekleri diğer 3. şahıs programlar da mevcuttur:

Gorabet Hesabı Dondurma ya da Engelleme

Talep edildiği takdirde Gorabet üyelerinin hesapları 6 aya kadar varan bir süreyle engellenebilir ve bu süre boyunca üyenin hesabının herhangi bir nedenle tekrar açılması mümkün olmayacaktır. Bu süre boyunca Gorabet yeni hesapların tekrar açılmaması için elinden geleni yapacaktır. Sadece üye tarafından “kapanan” hesaplar, üye tarafından istenildiği zaman açılabilir. Hesabınızı dondurma ya da önleme opsiyonunu kullanmak istiyorsanız  @Gorabet.com adresine hesabınızı dondurmak istediğiniz süre aralığını belirterek eposta atınız.

Eğer aktif bir mobil kullanıcısıysanız, bizden bir içerik almamanız için Gorabet bildirim üyeliğini kaldırmanızı tavsiye ederiz. Sosyal medya kanallarını kullanıyorsanız ilgili haber ve güncellemeleri almamak için gerekli önlemleri almanızı öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*